![«Bravo Colonello!»: Μια γιορτή του Γυμνασίου-Λυκείου μας αφιερωμένη στον πόλεμο του 1940](/sites/default/files/styles/article_card/public/2023-10/_dsc1465.jpg?itok=dk_YgLrt)
Η ζωή στο Σχολείο μας
Fri, 10/27/2023 - 03:00
Με τη συνοδεία θεατρικών δρωμένων, καθώς και της Νεανικής Χορωδίας του Σχολείου μας αλλά και της ομάδας παραδοσιακών χορών, η οποία συμμετείχε στο 23ο Φεστιβάλ Παραδοσιακών χορών των Α.Σ.Ι.Σ., πραγματοποιήθηκε και φέτος η γιορτή της επετείου της Επανάστασης του 1821 στο Γυμνάσιο και το Λύκειό μας.
Αξίζουν θερμά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν, καθώς και στους/στις εκπαιδευτικούς που επιμελήθηκαν τη γιορτή!