![1ο βραβείο στην Καινοτομία Εικονικής Επιχείρησης για το Σχολείο μας!](/sites/default/files/styles/article_card/public/2024-02/424661598_18269840326200871_6772535194774378849_n.jpg?itok=3yp4xfhV)
Δραστηριότητες
Mon, 02/19/2024 - 02:00
To 1ο βραβείο Καινοτομίας Προϊόντος/Υπηρεσίας κατέκτησε το Σχολείο μας στη Μαθητική Εμπορική Έκθεση Αθήνας 2024! Ο καθηγητής μας κ. Κουτσοβίτης και η καταπληκτική ομάδα του δημιούργησαν ένα παιχνίδι για βλέποντες και τυφλούς και απέδειξαν ότι τίποτα δεν μπορεί να σταθεί εμπόδιο!
Το βραβείο απένειμε ο κ. Αιμίλιος Κυριάκου, Πρόεδρος Δ.Σ. JA Greece - Διευθύνων Σύμβουλος Citi Ελλάδας, Μάλτας και Κύπρου και η Υπουργός Εργασίας και Κοινωνικής Ασφάλισης Δόμνα Μιχαηλίδου.
Θερμά συγχαρητήρια! Μας κάνατε όλους περήφανους!