![Απονομή Βραβείων από το Γαλλικό Ινστιτούτο Ελλάδος](/sites/default/files/styles/article_card/public/2023-06/img-9eb989531b9f610d0539362fa830c25a-v_0.jpg?itok=uuKu74Ft)
1ο βραβείο στην Καινοτομία Εικονικής Επιχείρησης για το Σχολείο μας!
Δευτέρα, 19 Φεβρουαρίου 2024
![1ο βραβείο στην Καινοτομία Εικονικής Επιχείρησης για το Σχολείο μας!](/sites/default/files/styles/content_image/public/2024-02/424661598_18269840326200871_6772535194774378849_n.jpg?itok=JRpbk9Tb)
To 1ο βραβείο Καινοτομίας Προϊόντος/Υπηρεσίας κατέκτησε το Σχολείο μας στη Μαθητική Εμπορική Έκθεση Αθήνας 2024! Ο καθηγητής μας κ. Κουτσοβίτης και η καταπληκτική ομάδα του δημιούργησαν ένα παιχνίδι για βλέποντες και τυφλούς και απέδειξαν ότι τίποτα δεν μπορεί να σταθεί εμπόδιο!
Το βραβείο απένειμε ο κ. Αιμίλιος Κυριάκου, Πρόεδρος Δ.Σ. JA Greece - Διευθύνων Σύμβουλος Citi Ελλάδας, Μάλτας και Κύπρου και η Υπουργός Εργασίας και Κοινωνικής Ασφάλισης Δόμνα Μιχαηλίδου.
Θερμά συγχαρητήρια! Μας κάνατε όλους περήφανους!