![1η θέση και χρυσό μετάλλιο στο Brazilian Jiu Jitsu](/sites/default/files/styles/article_card/public/2023-02/img-45161187de8006ae115b4f40522315e3-v.jpg?itok=8DHBcooU)
3η θέση και χάλκινο μετάλλιο στο καράτε
Παρασκευή, 5 Απριλίου 2024
![3η θέση και χάλκινο μετάλλιο στο καράτε](/sites/default/files/styles/content_image/public/2024-04/11.jpg?itok=LgRpH1Fz)
Η μαθήτρια της Πρώτης (Α’) Γυμνασίου, Ελευθερία Κελέκη, η οποία είναι αθλήτρια του Αθλητικού Συλλόγου «ΔΙΑΛΛΟΣ», κατέκτησε στο KUMITE 12 ετών στα -45kg την τρίτη (3η) θέση και το χάλκινο μετάλλιο στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων - Κορασίδων Καράτε.
Το εν λόγω Πρωτάθλημα διεξήχθη στο Δημοτικό Γυμναστήριο «Τ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ» στη Χαλκίδα το σαββατοκύριακο 30 - 31 Μαρτίου 2024.
Της ευχόμαστε ανάλογες επιτυχίες και στη συνέχεια!