Esports: "Χάσιμο χρόνου ή επένδυση στο μέλλον;"

Σάββατο, 28 Ιανουαρίου 2023 - 17:30
Esports: "Χάσιμο χρόνου ή επένδυση στο μέλλον;"

Μια εκδήλωση για να γνωρίσετε μία από τις πλέον αναπτυσσόμενες βιομηχανίες, αυτή των Esports.

Την εκδήλωση θα υποστηρίξουν με τις εισηγήσεις τους εκπρόσωποι του χώρου με αναφορές στην πορεία των Esports από το χθες στο σήμερα, στους αθλητές και την υποστήριξή τους, στον εκπαιδευτικό χαρακτήρα του gaming, καθώς και τις επαγγελματικές προοπτικές των σημερινών gamers.

Η Λεόντειος Σχολή Αθηνών, πιστή στην αξία της πρωτοπορίας και της πολύπλευρης ενίσχυσης των μαθητών της, συνδιοργανώνει με την Greek Gaming Academy την 1η εκδήλωση για το gaming.

Σας προσκαλούμε να γνωρίσετε μια από τις πλέον αναπτυσόμενες βιομηχανίες, αυτή των Esports. Την εκδήλωση θα υποστηρίξουν με τις εισηγήσεις τους εκπρόσωποι του χώρου, με αναφορές στην πορεία των Esports από το "χθές" μέχρι το "σήμερα", στους αθλητές και την υποστήριξη τους, στον εκπαιδευτικό χαρακτήρα του gaming, καθώς και τις επαγγελματικές προοπτικές των σημερινών gamers.