![Μίνι Βόλεϊ Δημοτικού Α.Σ.Ι.Σ.](/sites/default/files/styles/article_card/public/2023-02/img-378a4f7d9a04dfbf141154e8e2a300e4-vth.jpg?itok=UPnbzsoe)
Μίνι βόλεϊ Δημοτικών Α.Σ.Ι.Σ.
Δευτέρα, 13 Μαρτίου 2023
![Μίνι βόλεϊ Δημοτικών Α.Σ.Ι.Σ.](/sites/default/files/styles/content_image/public/2023-03/0-02-05-6e3f48edad0ca0f8dc064fa9af37ffce1d8ec857b6878af4a62bd5a6434bf3ed_1c6db1979261081.jpg?itok=6HB9PgLV)
Την Κυριακή 12 Μαρτίου 2023 ολοκληρώθηκε με επιτυχία η 2η αγωνιστική μίνι βόλεϊ Δημοτικών στο πλαίσιο των Α.Σ.Ι.Σ. (Αθλητικές Συναντήσεις Ιδιωτικών Σχολείων).
Οι δυο ομάδες μαθητών/-τριών του Δημοτικού μας αγωνίστηκαν με τις αντίστοιχες ομάδες του Ε.Ε.Ι.-Κολλεγίου, των Εκπ. «Ο Πλάτων» και της Ιονίου Σχολής και σημείωσαν σημαντικές διακρίσεις.
Ήταν μια πολύ όμορφη διοργάνωση, η οποία έλαβε χώρα στο Κλειστό Γυμναστήριο της Ιονίου Σχολής και μια εξαιρετική εμπειρία για όλα τα παιδιά.
Συγχαρητήρια σε όλους/-ες που έλαβαν μέρος για την προσπάθεια και τη συμμετοχή τους!