![Συμμετοχές και διακρίσεις στα πρωταθλήματα των Α.Σ.Ι.Σ.](/sites/default/files/styles/article_card/public/2023-01/324746630_951469472444861_171951107245868128_n.jpg?itok=kyMYKWrh)
Η ζωή στο Σχολείο μας
Τετ, 01/25/2023 - 02:00
Οι αντιπροσωπευτικές ομάδες μπάσκετ, ποδοσφαίρου και βόλεϊ μαθητών/-τριών του Λυκείου μας ολοκλήρωσαν τις συμμετοχές τους στο Πανελλήνιο Σχολικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα του Υπουργείου.
Η ομάδα βόλεϊ των μαθητριών μας έφτασε μέχρι τα προημιτελικά, χάνοντας με 2 – 1 σετ. Η αντίστοιχη των μαθητών μας έχασε στον ημιτελικό, ένα βήμα πριν τον μεγάλο τελικό της Περιφέρειας, σε ένα παιχνίδι που κρίθηκε στις λεπτομέρειες.
Για κάποιους/-ες ο κύκλος των σχολικών αγώνων έκλεισε, καθώς φέτος βρίσκονται στην τελευταία τάξη του Λυκείου.