![Συμμετοχές και διακρίσεις στα πρωταθλήματα των Α.Σ.Ι.Σ.](/sites/default/files/styles/article_card/public/2023-01/324746630_951469472444861_171951107245868128_n.jpg?itok=kyMYKWrh)
Η ζωή στο Σχολείο μας
Τετ, 01/25/2023 - 02:00
Με το κύπελλο στα χέρια επέστρεψαν οι μαθήτριες της ομάδας μπάσκετ του Γυμνασίου μας, οι οποίες νίκησαν στον μεγάλο τελικό της διοργάνωσης των Α.Σ.Ι.Σ. την αντίστοιχη ομάδα του Ε.Ε.Ι.-Κολλεγίου.
Η ομάδα μας έφτασε αήττητη μέχρι την τελική φάση, για να κατακτήσει την πρώτη (1η) θέση και το χρυσό μετάλλιο, η οποία διεξήχθη στο γήπεδο της Ερασμείου, την Κυριακή 12 Μαρτίου 2023, υπό τις οδηγίες του Καθηγητή Φυσικής Αγωγής του Σχολείου μας, κου Γεώργιου Καντζιλιέρη.