![Αγώνας δρόμου σε ανώμαλο έδαφος](/sites/default/files/styles/article_card/public/2023-02/1th_0.jpg?itok=cCtElPcK)
Α.Σ.Ι.Σ. Αγώνας δρόμου σε ανώμαλο έδαφος
Παρασκευή, 16 Φεβρουαρίου 2024
![Α.Σ.Ι.Σ. Αγώνας δρόμου σε ανώμαλο έδαφος](/sites/default/files/styles/content_image/public/2024-02/ad5.jpeg?itok=qzes8Wo6)
Όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος, το Σχολείο μας συμμετείχε στον ετήσιο Αγώνα Δρόμου σε ανώμαλο έδαφος ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ - ΛΥΚΕΙΩΝ, που διοργάνωσε το Τμήμα Φυσικής Αγωγής των Εκπαιδευτηρίων Αυγουλέα-Λιναρδάτου, στο πλαίσιο των αγώνων των Α.Σ.Ι.Σ., το Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024, στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις του Πάρκου Περιβαλλοντικής Ευαισθητοποίησης "Αντώνης Τρίτσης".
Οι επιλεγμένοι μαθητές/-τριές μας εκπροσώπησαν το Σχολείο μας με θετική διάθεση, πνεύμα ομαδικότητας ΚΑΙ άριστη αθλητική συμπεριφορά! Όλοι και όλες έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό, πετυχαίνοντας πολλά ατομικά ρεκόρ!