![Επίσκεψη στο Κ.Ε.Ε.Π.Ε.Α. «Ορίζοντες»](/sites/default/files/styles/article_card/public/2023-02/20230127_113224_0.jpg?itok=vaGnZ0wN)
Αγάπη σημαίνει «μοιράζομαι»...
Δευτέρα, 20 Φεβρουαρίου 2023
![Αγάπη σημαίνει «μοιράζομαι»...](/sites/default/files/styles/content_image/public/2023-02/img-49a5519f5f49bb36ede6356c13fbf0b8-vth.jpg?itok=9cgVUMhl)
Η ΣΤ τάξη του Δημοτικού επισκέφθηκε τα παιδιά του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Παιδιών με εγκεφαλική παράλυση στην Αργυρούπολη και μοιράστηκε μαζί τους όμορφες στιγμές παιχνιδιού και τραγουδιού. Η υποδοχή που μας επιφύλασσαν ήταν πολύ θερμή και τα μάτια όλων, μικρών και μεγάλων, πλημμύρισαν από χαρά και ευγνωμοσύνη. Κρατάμε στην καρδιά μας αυτήν την όμορφη ανάμνηση.