Η Λεόντειος Σχολή Αθηνών στη μαθητική παρέλαση της Αθήνας!
Κυριακή, 24 Μαρτίου 2024
![Η Λεόντειος Σχολή Αθηνών στη μαθητική παρέλαση της Αθήνας!](/sites/default/files/styles/content_image/public/2024-03/434082085_17911023938922028_6266189282335644590_n_1.jpg?itok=Ip6t3E8V)
Η Λεόντειος Σχολή Αθηνών στη μαθητική παρέλαση της Αθήνας! Συγχαρητήρια στους μαθητές και τις μαθήτριες του Δημοτικού, του Γυμνασίου και του Λυκείου μας για την άψογη παρουσία τους!
Συγχαρητήρια και στους/στις συναδέλφους καθηγητές/-τριες Φυσικής Αγωγής, κκ. Μαργαρίτα Δενδρινού, Κωνσταντίνο Λαμπρόπουλο και Σωτήρη Παπαδημητρίου για την εξαιρετική προετοιμασία!
Χρόνια πολλά, Ελλάδα!