Ενημερωτικές συναντήσεις γονέων με τη διεύθυνση του δημοτικού

Κυριακή, 24 Σεπτεμβρίου 2023
Ενημερωτικές συναντήσεις γονέων με τη διεύθυνση του δημοτικού

Στις 13 & 20 Σεπτεμβρίου πραγματοποιήθηκαν οι απογευματινές ενημερωτικές συναντήσεις των Γονέων του Δημοτικού.

Μίλησαν για το εκπαιδευτικό όραμα του σχολείου καθώς και για τους επιμέρους τομείς, ο Γενικός Διευθυντής του σχολείου μας κ. Χρήστος Νάκης και ακολούθησαν η Διευθύντρια του Δημοτικού κα Άννα Τζιώλη, η Ψυχολόγος του Δημοτικού κα Λία Πεϋρέτ, η Υπεύθυνη Γαλλικών Δημοτικού κα Ασημίνα Κιούση, η Υπεύθυνη Αγγλικών του Δημοτικού & του Γυμνασίου - Λυκείου κα Αγγελική Τσέτη, ο υπεύθυνος Παιδαγωγικού Δημοτικού κ. Αντώνης Ρήγος,  ο επικεφαλής της Eurohoops Academy και θρύλος της EuroLeague κ. Θοδωρής Παπαλουκάς, ο υπεύθυνος της Λεοντείου Σχολής Κολύμβησης (Aqualife Academy) & Αθλητισμού κ. Κώστας Μουτζούρης ενώ απηύθυναν χαιρετισμό αντίστοιχα τόσο η Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων κα Άννα Σβορώνου - Καφετζίδη καθώς και η Αντιπρόεδρος κα Σίσσυ Λύρα - Καλδίρη.

Τη σκυτάλη της ενημέρωσης ανέλαβαν οι Δάσκαλοι όλων των τάξεων.

Ευχόμαστε ολόψυχα καλή σχολική χρονιά κι ευλογημένη με υγεία!