Εκπαιδευτικό ταξίδι στο Παρίσι 2023.

Πέμπτη, 13 Απριλίου 2023
Εκπαιδευτικό ταξίδι στο Παρίσι 2023.

Την Παρασκευή 7 Απριλίου 2023, υποδεχθήκαμε τους γονείς και τους μαθητές μας προκειμένου να τους ενημερώσουμε για το ταξίδι στο Παρίσι.

Στην αρχή της συνάντησης η διοργανώτρια της εκδρομής κ. Ρηγούτσου Κατερίνα παρουσίασε ένα βίντεο με φωτογραφίες από παλαιότερα ταξίδια και στη συνέχεια έθεσε το οργανωτικό πλαίσιο της εκδρομής.

Έπειτα οι 110 μαθητές μας που θα ταξιδέψουν τον Ιούλιο στο Παρίσι χωρίστηκαν στις τρεις ομάδες τους και γνώρισαν τις αρχηγούς, κ.Σεστρινη, κ.Λεβαντινου και κ.Τσικνα και τους συνοδούς τους, κ.Ρηγουτσου, κ.Δελλατόλα, κ.Βιδάλη, κ.Καναρά , κ.Σκουρα, κ.Βάζου, κ.Μαθιουδακη, κ.Τόλη,

κ.Ζαλιμόγλου και κ. Παπακωνσταντίνου.

Ευχαριστούμε πολύ τα παιδιά και τους γονείς τους για την εμπιστοσύνη που μας δείχνουν και αισθανόμαστε ιδιαίτερη χαρά που επιστρέφουμε σταδιακά στους κανονικούς μας ρυθμούς!