Αποκριάτικοι χοροί για τους μαθητές και τις μαθήτριες της Α’, Β΄και Γ΄ Γυμνασίου

Κυριακή, 26 Φεβρουαρίου 2023

Με την πολύτιμη συμπαράσταση και τις άοκνες προσπάθειες του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων της Λεοντείου Σχολής Αθηνών διοργανώθηκε ο Αποκριάτικος χορός για τους μαθητές και τις μαθήτριες της Α’ Γυμνασίου του σχολείου μας, την Παρασκευή 17/02/2023 στο Radisson Blu Park Hotel, παρουσία και αντιπροσωπίας καθηγητών και καθηγητριών τους. Μουσική, κέφι, χορός, δρώμενα ενθουσίασαν τους μικρούς μαθητές και μαθήτριες και τους χάρισαν αξέχαστες στιγμές!

Το Σάββατο 18/02/2023 ήταν η βραδιά της Β’ και Γ’ Γυμνασίου! Αποκριάτικος χορός 2023! Με τη φροντίδα του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων της Λεοντείου Σχολής Αθηνών και των διδασκόντων του Γυμνασίου!

Και του χρόνου!