![Μαθαίνοντας τα «μυστικά» του βόλεϊ!](/sites/default/files/styles/article_card/public/2023-11/20231101_102428.jpg?itok=Fm-Y270-)
Πρωταθλητές στα αγόρια Κ21 στο βόλεϊ
Παρασκευή, 5 Απριλίου 2024
![Πρωταθλητές στα αγόρια Κ21 στο βόλεϊ](/sites/default/files/styles/content_image/public/2024-04/1_2.jpg?itok=K81tQFOs)
Πρωταθλητές Κ21 της Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α οι μαθητές του Λυκείου μας, Βασίλης Αποστόλου και Παναγιώτης Φραγκοζίδης, οι οποίοι με την ομάδα τους, τον Α.Ο.Ν.Σ. «ΜΙΛΩΝ», νίκησαν στον τελικό του final 4, ο οποίος διεξήχθη την Παρασκευή 8 Μαρτίου 2024 στο Κλειστό Γυμναστήριο «Κροίσος Πέρσης», την ομάδα του Γ.Σ. Πανιωνίου στο τοπικό ντέρμπι της Νέας Σμύρνης.
Στο ίδιο final 4, ο μαθητής μας, Πέτρος Κουρής, κατέκτησε την τρίτη (3η) θέση με την ομάδα του Α.Ο. ΦΛΟΙΣΒΟΣ.
Πολλά συγχαρητήρια και στους τρεις μαθητές μας!