![](/sites/default/files/styles/plain_image_section/public/2024-02/img_0776.jpeg?itok=6oGwoHgZ)
![Βόλεϊ μαθητών Γυμνασίου Α.Σ.Ι.Σ.](/sites/default/files/styles/article_card/public/2023-02/img_8358d.jpg?itok=xM3R7TKB)
Έναν πολύ επιτυχημένο φιλικό αγώνα έδωσαν οι μαθήτριες της Ακαδημίας Βόλεϊ του Γυμνασίου μας, οι οποίες προπονούνται κάθε Τρίτη στο Κλειστό Γυμναστήριο του Σχολείου μας μετά τη λήξη των μαθημάτων.
Ο αθλητισμός αποτελεί μέρος της παιδείας και της εκπαίδευσης των μαθητών/-τριών του Σχολείου μας. Η διάκρισή τους σε διάφορους αθλητικούς αγώνες, όπως αυτός που έδωσαν την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024, επιβραβεύει την προσπάθειά τους.